Uego Ambassadører

Uego-ambassadøren skal ha god kjennskap til Uego, og fungere som et bindeledd mellom styret i klubben og alle lagene.


Målet er å kvalitetssikre at Uego-prinsippene, gode holdninger, inkludering og verdier, blir implementert ut på lagsnivå gjennom aktive handlinger i hverdagen. Fokus og bevisstgjøring på lagene med hva hver enkelt selv kan bidra med for å skape best mulig miljø i laget og i klubben. Uego-ambassadørene vil også ha kontakt med NFF Rogaland, som vil informere og innkalle til to-tre fellessamlinger i året.

Ambassadører

Uego Klubber

Fay Veronica Svarstad
Stavanger Hockey

Jonas Edland
Nærbø

Kontaktinfo:

Tlf: 91532600

E-post: jonas@narboil.no

Remi Johansen
Sola

Oddbjørn Braut
Nærbø

Kontaktinfo:

Tlf: 48486334

Petter Haukeli
Brodd

Kontaktinfo:

Tlf: 97139690

E-post: petter.haukali@brodd-il.no

Pål Fjelde
Bryne

Kontaktinfo:

Tlf: 48604226

E-post: fjelde94@gmail.com

Sander Ystanes
Bryne

Kontaktinfo:

Tlf: 95082062

E-post: sanderysranes@gmail.com

Ole Gåseidnes
Egersund

Kontaktinfo:

Tlf: 92299690

E-post: ole@eikfotball.no

Jarl Andre Aaserud
Eiger

Kontaktinfo:

Tlf: 98113362

E-post: jarlandreasserud@icloud.com

Adam Dahl Assad
FGI

Kontaktinfo:

Tlf: 47384239

E-post: adamassad@hotmail.com

Daniel Egge Roux
FGI

Kontaktinfo:

Tlf: 93604785

E-post: daglig.leder@fgi.no

Helle Klepp
Havdur

Kontaktinfo:

Tlf: 97504335

E-post: helle_klepp@hotmail.no

Kenneth Mortveit
Havdur

Kontaktinfo:

Tlf: 91837797

E-post: kenneteh.mortveit@gmail.com

Pål Erik Johannessen
Hundvåg

Hege Hansen
Klepp

Kontaktinfo:

Tlf: 45446981

E-post: hege.hansen@kleppil.no

Kent Håvard Eriksen
Sandnes Ulf

Kontaktinfo:

Tlf: 95875614

E-post: kentemann@outlook.com

Owe Salvesen
Sandnes Ulf

Kontaktinfo:

Tlf: 98221076

E-post: owe@sandnesulf.no

Lars Aabrekk
Sandved

Kontaktinfo:

Tlf: 98482857

E-post: lars.aabrekk@gmail.com

Siw Lisbeth Goa
Sola

Kontaktinfo:

Tlf: 94494606

E-post: post@solafk.no

Anny Dalen
Stegaberg

Helen Husebø
Sunde

Kontaktinfo:

Tlf: 90271865

E-post: dagligleder@sunde-il.no

Ola Bærland
Sunde

Kontaktinfo:

Tlf: 91102110

E-post: ola@barkved.no

Dan Johan Pedersen
Tjensvoll

Kontaktinfo:

Tlf: 99116999

E-post: dagligleer@tjensvollfk.no

Linda Lie
Tjensvoll

Kontaktinfo:

Tlf: 40634216

E-post: lindalieandersen@live.no

Oddbjørn Skartun
Vard

Fredrik Skretting
Vardeneset

Kontaktinfo:

Tlf: 93017871

E-post: fredrik.skretting11@gmail.com

Oddvar Brokka
Vaulen

Birthe Berg
Vidar

Kontaktinfo:

Tlf: 90034147

E-post: birteberg78@gmail.com

Birgit Frost
Vidar

Kontaktinfo:

Tlf: 98296832

E-post: fkvidar2009@gmail.com

Lars Johan Myklebust
Viking

Kontaktinfo:

Tlf: 48131261

E-post: lars.johan@viking-fk.no

Arne-Amar Kotilica
Ålgård

Kontaktinfo:

Tlf: 93831095

E-post: amar.kotlica@algard-fk.no

Magne P. Karoliussen
Pol

Kontaktinfo:

Tlf: 91149054

E-post: magne.karoliussen@gmail.com

Yvonne Smith
KFUM Håndball

Kontaktinfo:

Tlf: 99274717

E-post: ykrist@hotmail.com

Christian Berven
KFUM Håndball

Morten Aamodt
Nærbø Gymmen

Kontaktinfo:

Tlf: 93850196

E-post: aamodt92@gmail.com

Steffen Stegavik
Nærbø Håndball

Kontaktinfo:

Tlf: 92820474

E-post: steffen_stegavik@hotmail.com

Eva K.B. Knudzon Snincak
Sola Turn

Kontaktinfo:

Tlf: 91358802

E-post: evas@lyse.net

Trine Jess
Stavanger freestyle disco klubb

Kontaktinfo:

Tlf: 92879743

E-post: winum.ltd@gmail.com

Ernst Winum
Stavanger freestyle disco klubb

Kontaktinfo:

Tlf: 99029201

E-post: winum.ltd@gmail.com

Ernst Falck
Stavanger Hockey

Kontaktinfo:

Tlf: 45417239

E-post: ernst@ernstfalch.no

Patrik Wallgren
Stavanger Hockey

Cecilie Bøe
Stavanger Hockey

Kontaktinfo:

Tlf: 47414207

E-post: cadboe@hotmail.com

Erik Dahle
Stavanger og Sandnes Skøyteklubb

Harald Utvik Hamre
Stavanger og Sandnes Skøyteklubb

Kontaktinfo:

Tlf: 91577302

E-post: haraldutvik.hamre@dnb.no

Hanne Nielsen Morlandstø 
Ålgård Håndball

Kontaktinfo:

Tlf: 47419838

E-post: hannobi@hotmail.com

Sigrid Mcentire
Sola Skateklubb

Bernt Høyland
Sola Skateklubb

Ronny Helleren
Hellvik

Ambassadører

Uego klubber ungdommer

Linn Fagershagen
Klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 97478414

Ine Tveit
Klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 46283303

Anne Marie
Klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 41392030

Karen Kraft
Klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 90472099

Emilie Klippen
Klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 94972585

E-post: emilie.klippen@dabb.no

Tiril Østvold
Klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 45487873

E-post: tiril.ostvold@outlook.com

Heidi Byberg
Klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 97955110

E-post: 01hbyberg@gmail.com

Ingrid Synnøve Nødland
klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 48448947

E-post: ingridsynnod@gmail.com

Vilde Johansen Nilsen
klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 99230296

E-post: vilde.nilsen@t.ve.no

Martine Eikeskog
klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 95054517

E-post: martine.eikeskog@gmail.com

Lisbeth Ekse
klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 41423710

E-post: lisbeth.ekse@htmail.com

Christina Moen
klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 48191034

E-post: christina.moen2@gmail.com

Alice Lindseth
klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 92153813

E-post: alice.h.linseth@gmail.com

Jarl Aas Lindseth
klepp akademiet

Kontaktinfo:

Tlf: 90662978

E-post: jarl.aas.lindseth@gmail.com

Nick Loftus
klepp akademiet

Ariel Hesselberg
Tempo Triathlon

Kontaktinfo:

Tlf: 90401416

E-post: merete.nesvik@gmail.com

Silje
Eiger

Miriam Louise Lervik
Sunde

Kontaktinfo:

Tlf: 95307950

Ingrid Fjellaker
Sunde

Kontaktinfo:

Tlf: 46685900

Maren Kvie
Sunde

Kontaktinfo:

Tlf: 41760687

Johanne Birkeland
Sunde

Kontaktinfo:

Tlf: 48258345

Mariel Seigrestad Johannessen
Sunde

Kontaktinfo:

Tlf: 45032235

Ine Endresen
Sunde

Kontaktinfo:

Tlf: 98660576

Ambassadører

Sparebanken Vest

Gretha Espedal
SPV

Ommund Braut
SPV

Kontaktinfo:

Tlf: 48842828

E-post: ommund.braut@spv.no

Bjørn Berland
SPV

Kontaktinfo:

Tlf: 95265892

E-post: bjorn.berland@lyse.net

Trond Edland
SPV

Kontaktinfo:

Tlf: 46812488

E-post: trond.edland@spv.no

Glenn Stangeland
SPV

Gerd Joa
SPV

E-post: gerd.joa@spv.no

Wenche Gunnarsjaa
SPV

#SyktUego
Uego
35

Klubber

79

Ambassadører

742

Aktive medlemmer

1433

Handlinger